Przesiewacz Terex Finlay 694+

Przesiewacz Terex Finlay 694+

Przesiewacz Terex Finlay 694+

PP Plant Sales Paweł Padzik

 • Zawsze najlepsza jakość w rozsądnej cenie
 • Profesjonalne doradztwo
 • Przejrzyste warunki
 • Najwyższa jakość obsługi
 • Opis
 • Obsługa
Przesiewacz Terex Finlay Supertrak 694+. Przenośny pochylony ekran nowej generacji przesiewacza Terex Finlay 694+ został opracowany, aby spełnić wymagania producentów wymagających dużej produkcji. Przesiewacz mobilny trzypokładowy, a wszystkie pokłady równe o wymiarze 6,1 m x 1,525 m. Szybka możliwość dostosowania maszyny do płukania na mokro poprzez zastosowanie otworów pod zraszacze na bocznych burtach przesiewacza, przenośnik nadziarna z płynną regulacją nachylenia i obrotu kraty na zasypie przesiewacza. Innowacyjny hydraulicznie składany czwarty przenośnik (nadwymiar plus) umożliwia prostą regulację ze zmiennym nachyleniem i obrotem wysypu, w zakresie od 18 stopni do 30 stopni, do recyrkulacji w obiegu zamkniętym z kruszarką lub składowaniem gotowego materiału. Maksymalne wykorzystanie trzech pokładów 6,1 mx 1,525 m (20 'x 5') zapewnia bardzo wydajne możliwości przesiewania nawet przy małych rozmiarach kruszywa. Przesiewacz o doskonałej wydajności w zapylonych zastosowaniach i na dużych wysokościach, w dobrym stanie, przygotowany do pracy. W tej klasie jest to największy przesiewacz dostępny na rynku Wymiary transportowe: 19.7m x 3m x 3,65m Waga 39,250 Kg (z kratą wsypu)
Od ponad 14 lat jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem używanych maszyn z sektora górniczego i budowlanego. Wszystkie maszyny posiadają pełną dokumentację oraz przechodzą szczegółowe przeglądy techniczne. Maszyny naprawiane są w przypadku wykrycia usterek. Dysponujemy częściami zamiennymi do maszyn, dzięki czemu klient otrzymuje gotową i w pełni sprawną maszynę do użytku. Zapewniamy transport maszyn do miejsca wskazanego przez klienta oraz zapewniamy doradztwo i pomoc związaną z formalnościami dotyczącymi rejestracji maszyn.

Kategoria produktów: Przesiewacz mobilny

Marka / model: Terex Finlay 694+

Rok produkcji: 2012

Dostępność: Tak

Kraj: Polska

Metoda przemieszczania: mobilny

Certyfikat CE: tak

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Warunki dostawy: EXW

Cena bez VAT: 409 000 PLN

Wszystko czego potrzebujesz

 • Poszukujesz sprawdzonego dostawcy maszyn?

  Postaw na PP Plant Sales Paweł Padzik – 15 lat na rynku

 • Potrzebujesz doradcy w doborze maszyn?

  Zawsze możesz liczyć na trafny wybór

 • Nie wiesz jak załatwić formalności?

  Załatwimy to za Ciebie w 100%

 • Zależy Ci na czasie?

  Zapewniamy krótki okres realizacji zlecenia

 • Potrzebujesz więcej informacji?

  Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat procesu załatwiania wszelkich formalności związanych z zakupem, przygotowaniem umowy, lub masz inne pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

  Facebook
  YouTube