Przesiewacz Terex FINLAY 683

Przesiewacz Terex FINLAY 683

PP Plant Sales Paweł Padzik

 • Zawsze najlepsza jakość w rozsądnej cenie
 • Profesjonalne doradztwo
 • Przejrzyste warunki
 • Najwyższa jakość obsługi
 • Opis
 • Obsługa
Przesiewacz TEREX FINLAY 683 2 pokładowy jest najpopularniejszą maszyną z serii pochyłych. Znany ze swojej jakości, wydajności i produktywności Terex Finlay 683 łączy w sobie skalpowanie, przesiewanie i składowanie w jedną samodzielną jednostkę. Wytrzymała konstrukcja przesiewacza Terex Finlay 683 z ekranem 3,65 mx 1,5 m (12 'x 5') umożliwia obsługę materiałów takich jak piasek i żwir, wapień, tłuczeń kamienny, węgiel, wierzchnia warstwa gleby i odpady z rozbiórki. Oryginalny lakier, 1 właściciel w stanie bardzo dobrym!!! Przepracowane 1580 motogodziny. Rozmiar pokładu 3.60 m x 1.52 m. Naciągi sit hydrauliczne. Silnik CAT Perkins C4.4 111 KM. Pojemność wsypu 8 m3. Krata na wsypie podnoszona hydraulicznie z pilota bezprzewodowego. Smarowanie niskiego poziomu i wyłączniki awaryjne Jazda gąsienic sterowana z pilota. Podwozie o dużej wytrzymałości z gąsienicami o szerokości 400 mm. Wydajność do 300 ton na godz. Waga 25 ton. GOTOWY DO PRACY Lokalizacja: Woj. Pomorskie, Sierakowice/Gdańsk
Od ponad 14 lat jesteśmy międzynarodowym dystrybutorem używanych maszyn z sektora górniczego i budowlanego. Wszystkie maszyny posiadają pełną dokumentację oraz przechodzą szczegółowe przeglądy techniczne. Maszyny naprawiane są w przypadku wykrycia usterek. Dysponujemy częściami zamiennymi do maszyn, dzięki czemu klient otrzymuje gotową i w pełni sprawną maszynę do użytku. Zapewniamy transport maszyn do miejsca wskazanego przez klienta oraz zapewniamy doradztwo i pomoc związaną z formalnościami dotyczącymi rejestracji maszyn.

Kategoria produktów: Przesiewacze

Marka / model: Terex Finlay 683

Rok produkcji: 2016

Dostępność: Tak

Kraj: Wielka Brytania

Przebieg godzin: 1580 h

Metoda przemieszczania: mobilny

Typ maszyny przenoszącej: kołowa

Certyfikat CE: tak

Kraj produkcji: Wielka Brytania

Warunki dostawy: EXW

Akcesoria: nie

Cena bez VAT: 415 000 PLN

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wszystko czego potrzebujesz

 • Poszukujesz sprawdzonego dostawcy maszyn?

  Postaw na PP Plant Sales Paweł Padzik – 15 lat na rynku

 • Potrzebujesz doradcy w doborze maszyn?

  Zawsze możesz liczyć na trafny wybór

 • Nie wiesz jak załatwić formalności?

  Załatwimy to za Ciebie w 100%

 • Zależy Ci na czasie?

  Zapewniamy krótki okres realizacji zlecenia

 • Potrzebujesz więcej informacji?

  Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat procesu załatwiania wszelkich formalności związanych z zakupem, przygotowaniem umowy, lub masz inne pytania, to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

  Facebook
  YouTube